Opiekun BlogaWitam!

Jestem nauczycielką języka polskiego i egzaminatorem maturalnym.
Już od 20 lat współpracuję z młodzieżą w kółku dziennikarskim. Najpierw wydawaliśmy gazetkę Szkolny Odlot w formie papierowej, potem elektronicznej, a teraz przyszedł czas na bloga. Logo zaprojektowała Natalia, a  udoskonaliła  blog Weronika  (tegoroczne maturzystki).
Zachęcam wszystkich do włączenia się w redagowanie bloga. Jestem otwarta na Wasze pomysły, bo są one zawsze dla mnie inspiracją. Redagowanie tekstów z jednej strony jest rozrywką, z drugiej zaś pomaga w wyrażaniu swoich myśli i ćwiczy sprawność pisania, co widać potem w pracach klasowych i na egzaminie.

Szukam ludzi z pasją, którzy chcieliby się pochwalić swoimi zainteresowaniami, przemyśleniami i pomysłami. Można skontaktować się ze mną w szkole na zebraniu kółka dziennikarskiego w każdą środę na dużej przerwie w sali 109 lub po prostu podejść na przerwie.

O mnie:
Interesuję się oczywiście literaturą. W wolnych chwilach lubię czytać książki i spędzać czas na łonie natury. Ulubiona pisarka spoza kanonu lektur to Maria Nurowska, pisarz Markus Zusak, poeta Zbigniew Herbert. Ukończyłam też studia podyplomowe wiedzy o kulturze, więc interesuję się również tymi zagadnieniami. Lubię zwierzęta, mam psa owczarka belgijskiego Reksa i kota Tigera.

Zapraszam do śledzenia naszego bloga!!!